Susisiekite su mumis Tel nr: 8 699 32315
 
GERIAUSIOS KAINOS
Pasiūlysime jums geriausias kainas rinkoje
 
TIKSLUS PRISTATYMAS
Prekes pristatome visoje Lietuvoje
 
AKCIJOS IR DOVANOS
Reguliariai skelbiame akcijas

Apie DISTAR produkciją

Gamykla DISTAR buvo įkurta 1994 metais, siekiant užimti lyderio pozicijas aukštos kokybės deimantinių įrankių rinkoje. Dabar DISTAR yra didžiausia deimantinių įrankių gamykla Europoje. Visi produktai yra gaminami naujausiomis Dr. Fritsch GmbH linijomis.

DISTAR produkcijos gama labai plati, gamintojas siūlo deimantinius pjovimo diskus,šlifavimo diskus, deimantines gręžimo karūnas. 

Platus pasirinkimas deimantinių pjovimo diskų armuotam betonui, betonui, akmeniui, asfaltui, keraminėms plytelėms ir kitoms statybinėms medžiagos. Gamintojas siūlo deimantinius diskus kampiniams šlifuokliams 125-230 mm diametro, rankinėms ir grindų pjovimo mašinoms bei sienų pjovimo mašinoms iki 1600 mm diametro.


Deimantinės gręžimo karūnos armuotam betonui, betonui, plytoms, asfaltui. Galimi diametrai 10-1000 mm. 2016 metais pasirodė modulinė gręžimo karūna kurią galima restauruoti patiems tiesiog darbo vietoje ir tai trunka keliolika minučių. Galimi diametrai 32-152 mm. Deimantinės karūnos sausam gręžimui bei rozetėms.

Patentuota DIAFIX technologija – DISTAR gamina segmentus tiek deimantiniams diskas tiek gręžimo karūnoms, kur deimantai yra orientuoti per visas 3 ašis. Ši technologija užtikrina jog išvengsite mirties zonų (deimantų nebuvimo arba pertekliaus).Per visą savo istoriją įmonė nuolat investuoja į plėtrą ir gamybinės įrangos atnaujinimą siekdama ne tik sekti tendencijas, bet ir kurti naujas. Kiekvienais metais modernizacijai yra skiriama daugiau kaip 1 milijonas JAV dolerių. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 160 darbuotojų.